.......................EvERythiNG iS abOUt LoVE............................

Uvod K Full Metal Panic

29. června 2007 v 15:48 |  Full Metal Panic
Na první pohled je všechno stejné jako dnes, až na pár výjimek a to jsou válečné konflikty a vojenská technika. Vojenská technika se velmi rychle zdokonaluje a vznikají nové a lepší technologie. Už se skoro vůbec neválčí pomocí tanků a různých děl, ale každý voják ovládá zevnitř velkého robota. A i tento robot má svoji úroveň technologie. Takže záleží na zručnosti vojáka a na kvalitě provedení a navržení robota. Dokonce technologie postupuje tak rychle, že spousta vývoje je utajeno a nikdo o nich neví a pokud se o nich dozví, snaží se to ta druhá strana zneškodnit a popřípadě získat.
V jednom městu žije Chidori Kaname, s vůdčí povahou, a netřídě představuje někoho kdo je asi tak nejrozumnější, prostě rozhodná a odvážná dívka s velmi dobrou fyzičkou XD. Chidori je ale ohrožena díky neznámému vývoji technologie (ani není pořádně známo, co ona má s tím společného, ale to v průběhu seriálu snad zjistíte), o které sama neví. A tak je povolán Sousuke Sagara, který ji má sledovat a hlídat. Sousuke byl vychováván jako terorista. Teď je ale v jednotce Mithril, která právě bojuje proti teroristům a jejich jakási základna je ponorka, které velí Testarossa Theresa, která je dokonce mladší než Chidori. Sousuke je velice zdatný, a umí perfektně vyhodnotit situaci a použít v hodnou techniku, vyzná se v robotech i zbraních, je to jeden z nejlepších vojáků, ale to je asi vše, protože pro normální život je nepoužitelný. A jeho úkol je se v mísit mezi lidi ve městě a přihlásit se jako nový student a musí předstírat že je normální člověk, pro ně civilista. A to jemu skoro vůbec nejde, protože většinu situací bere jako rizikovou a řeší je po vojensku XD. Chidori ho považuje za blbce, a dokáže chidori pořádně vytočit. Pak se zjistí že Chidori není ohrožena, ale pro jistotu by Sousuke měl ještě chvíli zůstat. Postupem času se více seznámí a sblíží a to je na jednu stranu pro Sousukeho nevýhoda, protože o to víc od kaname dostává za každou pitomost. V těchto situacích fyzicky Chidori předčí Sousukeho a vám nezbývá než se tomu zasmát, protože tyto scény jsou opravdu komické.
Anime je to velmi povedené, hlavně vtipnými scénami a taky dějem. U tohoto anime zažijete jak napětí, tak i zmíněnou zábavu. Pokud by jste ale raději ještě více zábavy tak zkuste "Full Metal Panic? Fumoffu!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Mate Radi Full Metal Panic?

Ano 80% (20)
Nie 8% (2)
Mozno 4% (1)
Nepoznam 8% (2)

Komentáře

1 terkafibi terkafibi | Web | 1. dubna 2008 v 11:54 | Reagovat

ahojík na mim blogu tedka probíha bleskovka tak jestli chces mužeš se zapojit www.terkafibi.blog.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama