.......................EvERythiNG iS abOUt LoVE............................

Uvod Ku Kaleido Star

29. června 2007 v 15:53 |  Kaleido Star
Sora je mladá dívka a už od malička zbožňuje Kaleido Star. Kaleido Star je slavné místo, kde se provádějí úchvatná představení s akrobatickými prvky. Představení mají děj a hraje se podle scénáře a tedy hlavní věcí co přivádí diváky, jsou právě ty akrobatická čísla, až při nich někdy běží mráz po zádech. Většina představení jsou skoro dokonalá a Kaleido Star si tím získalo velkou popularitu.

Sora jednoho dne odjela z Japonska do Ameriky a dostala se mezi nováčky, kde se seznámí s dalšími akrobatky Miou a Anou. V tu dobu je největší hvězda v Kaleido Star Layla Hamilton a kde kdo si přeje sní vystupovat na jevišti. Sora ze začátku dělá nepříjemné práce, ale vždy se do ní opře jako by to mělo bej to poslední co udělá. Sice jí často klesne sebevědomí, ale vždy, a to je dobře, se dokáže naladit a všechnu práci dělá s nadšením. Její první velké představení rozjelo její kariéru. Začala pomalu stoupat, zlepšovala se a byla blíž a blíž svému snu. Ano, občas udělala pořádnou kravinu, ale při které se spíše zasmějete a občas si Sora dokonce vezme do hlavy, že skončí a odjede, ale vždy ji něco nebo ona sama, donutí se vrátit a pokračovat. Dostala se dost vysoko, aby se stala dobrou partnerkou Layly a mohla sní vystupovat a nakonec se pokusí s Laylou o Legendární číslo (jak dopadne, se musíte podívat samy).

Když Layla odejde z Kaleido Star, přijmou jinou hvězdu Leona Oswalda a příde i nový nepřítel (jen jako kdo bude lepší na jevišti).

Co dál? Se podívejte samy, je to velmi dobré anime, plné napětí, štěstí i neštěstí, úspěchů a neúspěchů. A příběh dále pokračuje a je napínavější a napínavější a o to je pak lepší pocit, když se stane to co očekáváte nebo neočekáváte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Mate Radi Kaleido Star?

Ano 94.6% (35)
Nie 0% (0)
Mozno 0% (0)
Nepoznam 5.4% (2)

Komentáře

1 Sora-Terka Sora-Terka | 26. ledna 2008 v 12:24 | Reagovat

ahojky máš fakt supr blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama