.......................EvERythiNG iS abOUt LoVE............................

Uvod Ku Kiddy Grade

29. června 2007 v 15:54 |  Kiddy Grade
Doba pokročila a svět se změnil. Dokonce se nezměnil jenom svět ale mění se dění v celém vesmíru. Obydlená není jen jedna planeta, ale hned několik v různých galaxiích po celém vesmíru. Každá planeta má svá práva a zákony a planety mezi sebou komunikují cestovním ruchem i obchody. A právě proto vznikla unie G.O.T.T., která dohlíží na pořádek obchodů. V případě že se pravidla obchodů poruší, mohlo by dojít k problémům celého vesmíru.

G.O.T.T zaměstnává ES členy, kteří mají za úkol dohlížet na toto dění. ES členové se dělí do skupin, označující jedno písmeno, podle jejich schopností a síly. Mezi ES členy patří dvě hlavní posty, kolem kterých se celí seriál točí, Lumiere a Eclair. Neoddělně patří k sobě jako malí tým i když povahově jsou odlišné, ale mají stejný cíl.

V seriálů je mnoho konfliktů a jejich rozuzlení, občas napínaví a někdy vtipný. Také se může stát, že chvilkami vám uteče děj (jako se to stalo mě), ale dá se to celkem snadno pochopit. Anime je to velmi dobré a patří mezi ty lepší. Mohu doporučit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Mate Radi Kiddy Grade?

Ano 80% (16)
Nie 5% (1)
Mozno 10% (2)
Nepoznam 5% (1)

Komentáře

1 Kira Kira | 16. května 2009 v 13:53 | Reagovat

Kiddy Grade je moje!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama